Strážnice - provoz přerušen!

PROVOZ DOČASNĚ PŘERUŠEN!!!!! - rádi se o Vás postaráme na naší pobočce ve Veselí nad Moravou.

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Veselská 1920
696 62 Strážnice

KONTAKT

Mobil: +420 724 418 517
E-mail: straznice@kovosteel.cz


 

Provozovna společnosti KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. se nachází na hlavním tahu ve směru Veselí nad Moravou – Hodonín. Vjezd do provozovny je označen červenobílým majákem a je společný i pro firmu ZAPA Beton. Vjezd se nachází v těsné blízkosti železničního přejezdu.

Ve směru od Hodonína – na konci Strážnice ve směru na Veselí nad Moravou, před železničním přejezdem po levé straně je vjezd do areálu firmy (společný pro KOVOSTEEL Recycling a Zapa beton). Po 60 m se vpravo nachází vjezd do provozovny KOVOSTEEL Recycling. Dobře viditelný je symbol firmy – „maják“. 

Ve směru od Veselí – po vjezdu do Strážnice se po pravé straně za železničním přejezdem nachází vjezd do areálu firmy. 

Ve směru od Bzence – po vjezdu do Strážnice ve směru na Veselí n./M., před železničním přejezdem po levé straně se nachází vjezd do areálu firmy.


Provoz Strážnice je společně s Uherským Brodem nejmenším provozem společnosti KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. Zákazníkům je k dispozici od roku 2002. Významným mezníkem v historii provozu Strážnice byl rok 2009, kdy pozemky a areál přešel do osobního vlastnictví společnosti KOVOSTEEL Recycling. Provoz Strážnice disponuje mostovou nájezdovou váhou pro nákladní automobily, vysokozdvižným vozíkem a moderním zázemím pro obsluhu i zákazníka.


VÝKUP A SBĚR

K výkupu je potřeba doložit občanský průkaz.

  • kovošrot (železný odpad, litina a ocel všech tříd)
  • barevné kovy
  • elektroodpad (Od fyzických i právnických osob odebereme vysloužilá elektrozařízení. Jedná se o elektroniku, kancelářskou a výpočetní techniku, elektrospotřebiče apod.)
Sidebar