PĚNOVÉ SKLO

Pěnové sklo A-GLASS (nazývané také granulát pěnového skla) se získává z recyklovaného starého skla, je lehké, tvarově stálé, odolné proti stárnutí a skvěle se hodí pro izolaci základových desek.

Pěnové sklo A-GLASS nabízí moderní řešení tepelné izolace základových desek, podlah a střech. U základových desek, podlah a střech izolovaných pěnovým sklem A-GLASS, nedochází k průchodu chladu do konstrukce stavby a venkovní klima tak neovlivňuje vnitřní teplotu objektu. Pěnové sklo A-GLASS pod základovou deskou a podlahou funguje zároveň jako drenáž. Pěnové sklo A-GLASS díky své unikátní uzavřené struktuře totiž zabraňuje pronikání vlhkosti k základové desce a podlaze a tím zabraňuje dalšímu negativnímu ovlivňování základové desky.

Takto řešená základová deska podlaha či střecha za použití pěnového skla A-GLASS má oproti obvyklým polystyrenovým konstrukcím množství výhod, které šetří spotřebu energie na vytápění budovy. Jedním tahem geniálně jednoduchá konstrukce bez tepelných mostů, a za daleko nižších nákladů na realizaci.

Pěnové sklo A-GLASS je tepelná izolace vyrobená ze starého odpadového a  zrecyklovaného skla. Pěnové sklo A-GLASS je vysoce únosné, nenasákavé, nenamrzavé, nehořlavé, odolné vůči vnějším materiálům atd. Pěnové sklo A-GLASS se oproti ostatním materiálům řadí mezi moderní stavební tepelné izolace, je ekologické a znovu 100% recyklovatelné. Pěnové sklo A-GLASS splňuje požadavky na kvalitu podle norem schválených pro EU.

Více informací o pěnovém skle najdete na webu www.aglass.cz.

KONTAKT – MAREK BEDNÁŘ
Mobil +420 730 806 262
E-mail bednar@kovosteel.cz

   

Sidebar