KOVOSTEEL na Dnu Země v Uherském Brodě 22.03.2018

Srdečně Vás zveme 21. dubna 2018 od 11 do 17 hodin do areálu našich sesterských společností RPG RecyclingGELPO a ASSCO ve Vazové ulici v Uherském Brodě na 2. ročník ekologicko-kulturní akce DEN ZEMĚ, kterého se účastní i naše firma.

Na tradiční oslavu tohoto ekologického svátku Vás zveme hned dvakrát a sice 21. dubna do Uherského Brodu a 28. dubna do Starého Města!

VSTUPNÉ
DOBROVOLNÉ
VYSLOUŽILÝ ELEKTROSPOTŘEBIČ

 

DEN ZEMĚ V UHERSKÉM BRODĚ

Pořadatelé si pro vás připravili na tento 2. ročník zajímavý program plný zábavy a poznání. Jako vstupenka vám poslouží starý elektrospotřebič nebo dobrovolný obnos, který putuje na Sociální služby v Uherském Brodě. Společně se pokusíme o rekord ve sběru použitých baterií!

Hlavními hvězdami akce budou JIŘÍ HADAŠ s jeho animačním programem „Pojďte zpátky do pohádky“, silák ŽELEZNÝ ZEKON a jeho POWER SHOW a v neposlední řadě také skvělá kapela SORRY! Na pódiu vystoupí také folklórní soubor SVĚTLOVÁNEK a cimbálová muzika KOMÉNKA nebo dětský aerobic z DDM Uherský Brod. Veškeré atrakce v areálu budou zdarma a že jich nebude málo! Pro děti bude k dispozici skákací hrad, malování na obličej, dětská vozítka, žonglérský worshop nebo bublinová dílna, pro dospělé zase jízda na seqway vozítkách nebo trenažér závodního auta. Společně se můžete podívat na areál z pěkné výšky z plošiny firmy NET nebo si zacvičit na WORK OUT HŘIŠTI.


Den Země je však ekologický svátek, a proto zde najdete spoustu ekologických aktivit, kterými vám chceme poskytnout vodítko k tomu, jak se chovat šetrně a šetřit životnímu prostředí. Tyto ekologické aktivity jsou zaměřeny především na děti. Hlavním cílem pořadatelů je totiž formovat ekologické myšlení návštěvníků od útlého věku. 
Děti si můžou ověřit své znalosti z oblasti ekologie v tzv. EKOSTEZCE, kterou zaštítí holding REC Group /Recyklační Ekologické Centrum/ a sice společnosti KOVOSTEEL RecyclingSTEELMETRPG RecyclingGELPO a ASSCO a A-GLASSV EKOKOUTKU se budou prezentovat společnosti EKOKOM, ECOBAT a EKOCENTRUM CHRPA. Děti zde můžou navštívit například „TONDŮV SVĚT TŘÍDĚNÍ A RECYKLACE ODPADU“, což je lektorovaná výstava o správném nakládání s odpady doplněna zajímavými prvky s tématikou třídění a recyklace odpadu.


Jelikož se akce koná v areálu, kde se recyklují pneumatiky můžete se opět těšit například na GUMOHŘIŠTĚ nebo GUMOKAVÁRNU. Silák ŽELEZNÝ ZEKON vás pozve do soutěže v hodu nebo kutálení pneumatikou a vy tak můžete vyhrát zajímavé vouchery! 
V rámci akce jsme pro vás připravili mini jarmark tradičních produktů a výrobků, návštěvu si zde tedy můžete zpříjemnit nákupem nějaké dobroty, či dárku. Pozveme Vás také na zajímavou, komentovanou exkurzi do výroby!


Oslavte svátek DEN ZEMĚ s námi, bude nám ctí!

TISKOVÁ ZPRÁVA – DEN ZEMĚ 2018 V UHERSKÉM BRODĚ

Sidebar